Każda nadmorska miejscowość ma coś ciekawego

Praktycznie każda nadmorska miejscowość ma coś ciekawego do zaoferowania turystom. Nie są to tylko budki z pamiątkami, często kiczowatymi. Nie ograniczamy się tylko do budek z jedzeniem, gdzie zjeść można hot dogi i gofry albo spróbować kręconego loda.

Czasami są to miejsca z bardzo bogatą historią albo z miejscami, których nie wolno przegapić i należy je koniecznie wpisać na listę co trzeba zwiedzić. Dobrze jest jadąc rodziną skonsultować się wcześniej i zaplanować wycieczki tak by każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Będąc w konkretnej miejscowości można poprosić osób, które tam mieszkają, aby podpowiedziały nam i wskazały miejsca atrakcyjne, które trzeba odwiedzić.

Jednym z pięknych miast, w którym jest dużo zabytków jest mikoszewo pokoje. Cieszy się ono dużym zainteresowaniem w sezonie letnim. Nie decyduje o tym tylko bliskość morza i spokojnie spędzony czas. Sztutowo ma bogatą historię i wspaniałą architekturę. Nikt nie będzie się tu nudzić. Czasami warto pojechać gdzieś dalej, więc poza Sztutowo. Nie trzeba się oddalać bardzo daleko. Wystarczy kilka kilometrów i już pojawią się ciekawe miejsca do zwiedzania,  a Sztutowo będzie czekać aby wrócić tam na nocleg do naszego hotelu.