Kąty rybackie wille

Coraz więcej Polaków decydując się na letni wypoczynek na miejscu urlopu wybiera nie oblegane przez turystów miejscowości nad wybrzeżem Bałtyku, ale nieco mniej znane a równocześnie niezwykle malowniczo położone i atrakcyjne wsie i miejscowości na Mierzei Wiślanej. Oczywiście większość osób wybierając się na Żuławy Wiślane dobrze zna Krynicę Morską, jest to z całą pewnością najbardziej znany kurort w tej okolicy.

Dla wielu osób dużo bardziej interesującym rozwiązaniem są jednak nocleg jantar lub apartamenty w pobliskich miejscowościach takich jak Stegna, Sztutowo czy Mikoszewo. Oczywiście cała Mierzeja jest równie atrakcyjna. Wszędzie tutaj znajdziemy niezwykłe tereny i przepiękny krajobrazy Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana.
Dla osób, które wybierają Kąty rybackie wille i apartamenty, które można tutaj zarezerwować na wakacje z pewnością będą ciekawą alternatywą w stosunku do Helu, Juraty czy Władysławowa. Tamte popularne i zatłoczone w sezonie miejscowości nie oferują takiego komfortu wypoczynku jak wciąż jeszcze mniej znane miejscowości na Mierzei Wiślanej.

Tutaj również można doskonale wypocząć, tutaj też możemy cieszyć się doskonałym, krystalicznie czystym morskim powietrzem, tutaj wreszcie napotkamy spokój, którego próżno już szukać w innych częściach Wybrzeża.

Dodaj komentarz